Okna a dveře

Vyrábíme a montujeme plastová okna a dveře ze systému GEALAN s celoobvodovým kováním Winkhaus

Spočítáme Vám nezávazně cenu

tel. 737 211 213, kladno@nabytek-jikos.cz

Není plastové okno jako plastové okno. Rozdíly v konstrukcích profilů mají významný vliv na technické vlastnosti.
Okny z profilových systémů GEALAN nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky: tepelně izolační ochranu, protihlukovou ochranu a ochranu proti vloupání, ale také požadavky na větrání – okna z plastových profilů GEALAN disponují nejnovější technologií.

Odolné

Okna z plastových profilů se snadno čistí a jsou nenáročná na údržbu. Vzhledem k jejich odolnosti vůči vlivům počasí a vlivům životního prostředí mají dlouhou životnost.

Flexibilní

Moderní okenní technologii lze realizovat podle vkusu a stavebního stylu nejen v bílé, ale také v acrylcoloru, dekoračním nebo dřevěném fóliování.

Individuální

Výběr geometrie profilu, způsobu otevírání a rozdělení oken mají vliv na individuální charakter okna. S profily GEALAN lze realizovat i okna neobvyklých tvarů.

Komfortní

Okna z vícekomorových profilů GEALAN zajistí, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují jistotu, bezpečnost a vytváří nezaměnitelnou atmosféru bydlení.

VÝHODY SYSTÉMU S 8000 IQ

Úspornost jako princip

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci na trh společnosti GEALAN. Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byly středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu – pro bezproblémové a hospodárné zpracování při výrobě oken.

  • Stavební hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci
  • Velká hlavní komora pro upnutí velkých ocelových výztuží
  • Materiálně optimalizovaná geometrie profilu šetří zdroje, a tím také životní prostředí
  • Jen jedna ocelová výztuž pro rámy, křídlo a zárubně
  • Přímé zlepšení klima v místnosti a zvýšený komfort při bydlení díky patentovanému odvzdušňovacímu systému GECCO – pro řízenou výměnu mezi venkovním a vnitřním vzduchem
  • dostupné v mnoha akrylových barvách a (dřevěných) dekoračních fóliích