O nás

Jsme zde pro Vás již do 1990. JIKOS (JIří Křišťan Obchod Služby) vznikla jako rodinná firma se sídlem v jižních Čechách bezprostředně po revoluci. Na začátku byl dobrý úmysl rozšířit *omezený* výběr nábytku – pro někoho dnes asi nepochopitelné:-), že něco nebylo úplně běžně dostupné na trhu, v dostatečném množství a výběru.

Na začátku byla firma výhradně obchodní s jednou provozovnou, během několika málo let jsme ale začali vyrábět i vlastní nábytek a časem i plastová okna a dveře. Firma se postupně rozšiřovala a dnes na prodejnách Kladno, Klatovy, Strakonice a Volyně prodáváme nejen nakupovaný nábytek, který se pro Vás snažíme vybírat od prověřených dodavatelů, ale i nábytek vyrábíme a to především kuchyně, vestavné skříně ale i další vybavení, jak pro byt, tak kancelář, od sestav po jednotlivé kusy.

S výrobou nábytku máme zkušenosti již pár desítek let a snažíme se nabídnout kvalitní nábytek, který něco vydrží, není naším cílem vyrábět za každou cenu co nejlevnější, ale bytelný a pevný nábytek je pro nás prioritou. Můžete se spolehnout, že nábytek od nás bude dlouho, dobře sloužit a díky bezmála 30 letým zkušenostem Vám dokážeme splnit téměř každé přání a požadavek.

Firma stále funguje pod společnou hlavičkou JIKOS a všechny její složky jsou nástupnické původní firmy Jiří Křišťan, která je na trhu již od 1990. Nyní používáme několik obchodních firem pro naše aktivity, pro lepší členění mezi středisky, tolik na vysvětlenou a malé ohlédnutí do minulosti.

Budeme se těšit na viděnou na prodejnách, můžete se spolehnout na osobní přístup, naši zákazníci se k nám i po letech rádi vracejí a pokud si předem dohodnete osobní schůzku, dokážeme Vám věnovat i více času.

Za kolektiv JIKOS nábytek

Věra Křišťanová